Wystawy

13.04.2014 roku na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Konopiskach (oddział Częstochowa) nasze suczki uzyskały oceny:

"Viki" CHEYENNE Argemonia (po naszej Daphne i Rambusiu, tak jak maluchy z miotu F) uzyskała ocenę doskonałą w klasie młodzieży i zajęła I miejsce oraz uzyskała tytuł Best Junior
"Winny" RHINE WINE Pomeranian Beauties w klasie pośredniej ocena doskonała, II miejsce


W sobotę 26.04.2014 na Klubowej Wystawie Psów do Towarzystwa nasze suczki zaprezentowały się doskonale:
"Viki" CHEYENNE Argemonia uzyskała ocenę doskonałą w klasie otwartej i zajęła III miejsce
"Winny" RHINE WINE Pomeranian Beauties w klasie pośredniej ocena doskonała, I miejsce, CWC

Wreszcie doczekaliśmy się. Po 7 miesiącach od wysłania wszelkich dokumentów do Związku Kynologicznego w Polsce otrzymaliśmy Championat Polski dla naszej Zuli. Teraz już oficjalnie możemy napisać CH PL ELODINE Amber Route.

 

Na IV Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych CACIB w Rzeszowie 20.02.2011 ELODINE Amber Route startowała w klasie młodzieży. Otrzymała ocenę doskonałą. Rasę owczarek francuski briard oceniał sędzia z Gruzji George Schogol.

Na XXVII Krajową Wystawę Psów Rasowych w Zabrzu pojechaliśmy z dwiema naszymi suczkami ELODINE Amber Route (owczarek francuski) oraz DAPHNE Al-Ma-Paulus (cavalier king charles spaniel). Briardy sędziowała Anna Kochan, a cavaliery Krystyna Opara.

26.06.2011 na XV Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Krakowie ELODINE Amber Route uzyskała ocenę doskonałą oraz miejsce trzecie i medal brązowy. Owczarki francuskie - briardy były oceniane przez Christiana Karchera z Francji..

XXXIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych organizowana przez oddział w Częstochowie odbyła się na stadionie "Orlik" w Konopiskach. Na wystawę dotarliśmy z dwiema naszymi suczkami ELODINE Amber Route (owczarek francuski) oraz DAPHNE Al-Ma-Paulus (cavalier king charles spaniel). Cavaliery były oceniane przez Annę Rogowską, a briardy oceniał Petr Rehanek z Czech. Obie suczki startowały w klasie pośredniej.